Shop is closing, but this isn't goodbye -- it's see you later. Stock up while you can. <3 <3

  • Gel nails for the people

  • Do your own gel manicures on your own schedule. We will show you how!
  • Change your mani whenever, wherever

  • SHOP CLOSING

  • Stock up now!
  • 13 Free. Vegan. Cruelty Free.

Gel nails for the people

Do your own gel manicures on your own schedule. We will show you how!

Change your mani whenever, wherever

SHOP CLOSING

Stock up now! 80%+ off entire site

13 Free. Vegan. Cruelty Free.

We are changing the meaning of self-care.

Not everyone has the time or ability to take off to the salon. But we all deserve to indulge in a bit of self-care. Take some time when you have it. Show your nails some love. Your Ellavive polish is here for you whenever you need a fresh mani. The best part is, each coat is completely solid after 60 seconds of curing. No dry time, no nonsense.

Trending: #barbiecore

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Gel Manicures

Easier than you think.

Give yourself the perfect manicure.

At home. At your convenience. 

Tutorials

let's get started

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per